Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 460 Ürünler.
Havaalanı Bilet Tanımlama Swing Gate Turnike Baffle Tasarımı
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Çalışma süresi: | 0,2 Saniye |
| MCBF: | 5.000.000 döngü |
Dar Lobi Çift Motorlu Hız Kapısı Turnike Salıncak Bariyer Dijital Geçiş Kontrol Sistemi
| geçiş hızı: | 40 kişi/dak (normalde açık) |
|---|---|
| Ön LED ekran: | Özelleştirilebilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
Üstün Kaliteli Salıncak Bariyer Kapısı, Dış Hasarlara Dayanıklı Otomatik Çift Yönlü Kapı
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200mm (U) *280mm (G) *1000mm (Y) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
DC24V geri çekilebilir Kontrollü Erişim Turnikeleri, kart okuyucu tanımlama ekipmanları ile
| Ürün adı: | DC24V geri çekilebilir kanatlı bariyer kapısı wirh kart okuyucu tanımlama ekipmanları |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Parmak İzi Okuyucular ile Paslanmaz Çelik Otomatik Flap Bariyer Turnike Yüksek Hızlı Rfid
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V,50/60Hz |
|---|---|
| Tip: | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
QR kodlu kart okuyucu Yarım Boy Çift Yüz Tanıma Mekanizması tripod turnike zk
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Ofis Binası RFID Yaya Girişi İçin Otomatik Flap Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Erişim Kontrolü Bel Yüksek Turnike bariyeri rfid okuyucu Okul veya Hastane girişi için Turnike
| Giriş: | 100V~240V |
|---|---|
| Kapak Paneli Rengi: | kırmızı, mavi, siyah veya şeffaf |
| Kartı kaydırın: | İki yol |
Bel Yüksekliği Paslanmaz Çelik Çift Yönlü Flap Bariyer Kapısı, RFID Araba Otomatik Flap Bariyeri
| Ürün adı: | 304 Paslanmaz Çelik Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
Kol Boyu 60 - 90 mm Otomatik Süpermarket Döner Kapı / Çift Yönlü Geçiş Bariyer Kapısı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 45 kg/set |
| Brüt ağırlık: | 50 kg/takım |

