Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ automatic entrance turnstiles ] eşleşme 461 Ürünler.
Lobi Girişi İçin Otomatik Yaya ESD Kapısı LCD Tek Geçiş 3 Kol Turnike
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Dış Mekan Erişim Kontrol Turnikeleri LED Işıklı Paslanmaya Karşı Paslanmaz Çelik
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Anti Tailing parmak izi tam yüksekliği döner güvenlik döner
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Android sistemi yüksek hızlı koruyucu yüz maskesi termometre yüz tanıma turnike giriş kapısı fabrika fiyatı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Kart Dağıtıcı 600mm Genişlik Barkod Kapaklı Turnike Kapısı
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
| Garanti: | 1 yıl |
Lobi için 2 Şeritli Optik Bel Yüksek Turnike Yüz Tanıma Sıcaklığı
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V,50/60Hz |
|---|---|
| Tip: | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
304 Paslanmaz Çelik Tam Yükseklik Döner Kapı Barkod Tarayıcısı ile Tek Geçit
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Bina için RFID / Parmak İzi / Yüz Tarama Erişim Kontrolü Turnike Kapısı OEM ODM
| ürün boyutu: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Kapı malzemesi: | Çelik |
| Açık hız: | 3-10S |
Dış 60cm Flap Barrier Turnstile Parmak izi 2 Yol Erişim Kontrolü Giriş Çözümü
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Ofis Hızlı Erişim Kontrolü Akıllı Otel Uzaktan Kontrol Giriş Otomatik Salıncak Bariyer Baffle Kapı Döner
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, ESD Sistemi, Yüz Tanıma |
|---|---|
| Bariyer açık/kapanış saati: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |

