Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Metro İstasyonu / Stadyum / Üniversite için Geçiş Erişimi Otomatik Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Türü: | Tam otomatik |
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
Spor Salonu İçin Çift Yönlü Yaya Qr Kodu Salıncak Bariyer Kapısı Turnike Sütun Kapı Sistemi
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Kutup boyutu: | çap 168mm; yükseklik 1050mm |
| Geçit genişliği: | 530mm-830mm |
Shenzhen yüksek kaliteli tandem yaya erişim kontrol kapısı dörtlü kol döner ile sabit döner turnike
| Ürün Boyutu: | 210(U)* 135(G)* 225(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
980mm Yükseklik Çift Yönlü Flap Bariyer Kapısı Güvenlik Metro Turnike
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Lobi Girişi İçin Otomatik Yaya ESD Kapısı LCD Tek Geçiş 3 Kol Turnike
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
QR Kod Geçiş Kontrol Turnike Kapısı Tam Otomatik LED Tripod Bariyer Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Sayaç Otomatik Flap Bariyer Kapısı 304 Sınıf Akrilik Cam, Parmak İzi Kilitli
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
35 Kişi / Dak Flap Bariyer Kapısı Geri Çekilebilir Kol Bırakma Rfid Control Plus Esd Checker
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
|---|---|
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Spor Salonu Kulübü Şirketi için Otomatik Sıfırlama Flap Bariyer Kapısı IP54 35 Kişi / Dak
| Garanti: | 1 yıl ücretsiz garanti hizmeti |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Ürün adı: | Spor salonu için otomatik yarım turnike erişim kontrolü |
220V / 110V Çalışma Gücü Altında Akıllı Güvenlik Flap Otomatik Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |

