Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Dijital Yüz Tanıma Turnike, Salıncak Bariyer Kapısı Erişim Kontrol Sistemi
| Ürün Boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
| Başvuru: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
Tripod Yüz Tanıma Turnike Otomatik Giriş Güvenliği RFID Sayaç Kapısı
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
304 Paslanmaz Çelik RFID Parmak İzi Yüz Reconganation Hepsi Bir Arada Devlet Projeleri
| Ürün adı: | Yüksek Hızlı Raylı Turnike |
|---|---|
| Boyutlar (düz): | 3000*300*1000mm veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık: | 350kg |
Akıllı Yürüyüş Engelli Kapısı
| Ürün Adı: | Hızlı Kapı Dönüştürücü |
|---|---|
| Ön LED ekran: | Özelleştirilebilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
RFID Bel Yüksekliği Parmak İzi bariyeri dışında en iyi satış otomatik tripod turnike / çocuk turnike
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Turistik Alan, Müze, Sinema Girişi İçin Otomatik Barkod / Qr Kodlu Turnike Bilet Yönetim Sistemleri
| Ürün adı: | Bilet Yönetim Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Metro İstasyonu, Otobüs Terminali, Manzara, Sinema, Stadyum, Konser vb. |
| Tip: | Bilet Yönetim Sistemli Turnike Kapısı |
ESD Tripod Turnike Ayak Pedallı Geçiş Kontrol Sistemi & 8 İnç Bilgisayar ESD Teste Gates
| Ürün adı: | Esd Tripod Turnike |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
100V 240V Yaya Yüksek Güvenlikli Döner Kapı Erişim Sistemi Kapı Tam Yükseklik
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Uygulama: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
90CM genişlik Kayar Kart Otomatik sensörlü Çift Kanat erişim kontrol bariyerleri
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
| Ürün adı: | Genişlik 900mm Çift Kanat Turnike |
Zaman Devamlı Erişim Kontrolü Yüz Tanıma Turnike Entegre Wiegand CCTV Kamera
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |

