Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
900mm Geniş Kanal Giriş Bariyer Kapısı Kalabalık Kontrolü Otomatik Optik Çift Kanat
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Otomatik RFID LED Dedektörlü IP54 Suya Dayanıklı Yaya Güvenliği Giriş Bariyer Kapısı
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
|---|---|
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
Yüksek Güvenlikli Yüz Tanıma RFID Flap Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
8 inç LCD Monitör ESD Kapısı İnsan Vücudu Kapsamlı Bileklik Ayak Pedalı
| Ürün adı: | Esd Tester Turnike |
|---|---|
| izlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
anaokulu Salıncak Bariyer Kapısı 600 - 900mm Geçiş genişliği çift yönlü ayarlanabilir
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
304 Paslanmaz Çelik Yüz Tanıma Turnike Güvenlik Sistemi 600mm Geçiş Genişliği
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
Üç Geçiş Yolu Tripod Turnike Kapısı Biyometrik Zaman Seyirci Çift Yönlü
| Ürün adı: | yarı otomatik veya tam otomatik Tip Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
Su Geçirmez Flap Bariyer Kapısı Otomatik Esd Ayak Denetleyicisi 90cm Geniş Güvenlik Sistemi
| Malzeme: | 1,5 mm kalınlığında 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
| Başvuru: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
Havalimanı Geçiş Kontrol Giriş Bariyer Sistemleri Barkod Tarayıcı Mekanizması IP54
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Metro Yüksek Trafik Akış Flap Bariyer Kapısı 304 Paslanmaz Çelik Tek / Çift Çekirdek
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |

