Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ turnstile entry systems ] eşleşme 417 Ürünler.
Cam Kapı Parmak İzi Salıncak Bariyer Kapısı Tam Boy Flap Turnike Kanat Bariyeri
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 45 kişi/dk |
| Kullanım: | Metro İstasyonu Mall |
Atölye için Üç Geçit ESD Elektrikli Tripod Turnike Kapısı Taşınabilir 3 Kol
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Elektronik Seyirci Sistemi ESD Kapısı Paslanmaz Çelik Döner Tripod Turnike Kapısı
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Uzaktan Kumanda Güvenlik Turnike Kapısı Ofisi Özel Logo Salıncak Bariyeri Fiyat
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Akıllı Yüz Tanıma Yaya Bariyeri Kapısı Kayar Turnike Kapısı QR Kod Okuyucu
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
RFID Erişim Kontrolü Bırakma Kolu Kapısı Döner 3 Kollu Döner Tripod Turnike Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Yüksek Güvenli Çıkış Girişi Paslanmaz Çelik Dönüştürücü Fabrika için Sabit Dönüştürme
| Renk: | Paslanmaz çelik fırçalanmış / toz kaplama |
|---|---|
| Geçit genişliği: | 600mm |
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
Biometrik Erişim Kontrolü ile 90cm Geniş Swing Turnstile Kapısı
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
| Şerit Genişliği: | 90cm (veya özel 90~120cm) |
kızılötesi otomatik turnike mekanizması barkod okuyucu öğrenci erişimi için salıncak gizli kapı bariyeri
| ürün boyutu: | 1,5*1,5*2,4 metre |
|---|---|
| Malzeme: | Kanal çeliği |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
Otomatik Bariyer Turnikeli RFID Kart / bileklik Kontrol Sistemi için Esnek Hızlı Geçiş Hızı
| Kart Kapasitesi: | 40000 adet |
|---|---|
| Tip: | Kimlik / IC kartı, bileklik |
| Okuma kartı mesafesini algılama: | <10 cm |

