Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
OEM Logo Kaydırıcı Döner / QR Kodu Nfc Spor Salonu Kapısı / Kamu Lobisi için Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Çalışma yönü: | 1 yönlü |
Metro İçin İki Şeritli DC24V Otomatik Flap Bariyer Kapısı / turnike giriş sistemleri
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280/1480*370*1070mm |
IC ID Barkod Parmak İzi Salıncak Kapısı Turnike Yüz Tanıma
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
Turizm için 600mm Güvenlik Turnike Kapısı Elektronik Biletleme Sistemi
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
RS485 Flap Kanat Bariyer Çift Turnike Metrosu 30-40 Kişi / Min
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280/1480*370*1070mm |
Otobüs Terminali için IR Sensörlü Yarım Boy Flap Bariyer Kapısı İki Şeritli Turnike
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280/1480*370*1070mm |
Parmak İzi Bilet veya IC Kartlı Otomatik Flap Bariyer Kapısı Flap Turnike
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Güç açıldıktan sonra çalışma zamanı: | 3 saniye |
Yarım Yüksek ESD Turnike Kapı Sistemi Yarı Otomatik SUS304 Su Geçirmez
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Yüz tanıma ile Swing Barrier Gate RFID 20K Veritabanı DC12V 5W
| İletişim arayüzü: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0.2s |
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz tanıma, rfid kartı |
IP54 220v AC Güç Flap Bariyer Kapısı Elektronik Optik Kapı Bel Yüksekliği
| Ürün adı: | Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |

