Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Sıkıştırma / Sürükleme / Gerilemeyi Önlemek İçin IR Sentor Fonksiyonlu CE Onaylı Flap Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Bina Fabrika Girişi Otomatik Hız Kapısı Turnike 240 Volt Altında
| ürün boyutu: | 1400 x 65 G x 1000 mm |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 80kg |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik (özel) |
Sesli İstem ve alarm fonksiyonlu RFID Flap Bariyer turnike güvenlik kapısı
| Ürün adı: | Sesli Uyarı Fonksiyonu ve alarm fonksiyonu ile RFID kanatlı bariyer kapısı |
|---|---|
| break: | 30-40 kişi / dakika |
| Motor: | DC24V solenoid valf |
Evrensel uzaktan kumandalı tam otomatik döner kapı tripoduYarım Yükseklik Turnikeleri
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Ayakta Tam Otomatik Flap Bariyer Kapısı RFID Kart Okuyucu Güvenlik Metal Dedektörü
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Dış Kapı İçin Yüksek Hızlı Güvenlik Bariyer Kapısı Otomatik Elektrik Dropbox Turnike
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Kamu Hizmeti İçin Şık Güvenlik Hız Kapısı Yüksek Çalışma Hızı Cam Turnike
| Ürün adı: | 304 SUS Hızlı Turnike Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400*310*1000mm |
| Paket boyutu: | 1510*380*1080mm |
Akıllı Anti - Pinch / Kuyruk / Retrogradasyon Fonksiyonlu Kızılötesi Sensör Turnike Flap Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
RFID Okuyucu DC 24V ile TCP / IP Hızlı Geçiş Otomatik Güvenlik Hız Kapısı Turnike
| Ürün Adı: | 304 SUS Hızlı Turnike Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400*310*1000mm |
| Paket Boyutu: | 1480*380*1080mm |
Qr kod okuyucu Baffle Flap Bariyer Kapısı, Spor Salonu / stadyum turnike kapısı sistemleri
| Ürün adı: | Alarm fonksiyonu Qr kod okuyucu Spor Salonu Sergisi ve sinema için Baffle Flap bariyer kapısı |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |

