Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
LCD Ekranlı ESD Bilek Kayışı / Ayakkabı Test Cihazı, Otomatik Turnike, Kart Okuyucu
| Pedal boyutu: | (G)400mmx(U)420mmx(Y)20mm |
|---|---|
| Doğru ayakkabı ayarı: | 750kΩ-35MΩ |
| Enstrüman Boyutları: | (G)166mmx(U)96mmx(Y)40mm |
Turistik Alan, Müze, Sinema Girişi İçin Yaya RS485 Güvenlik Barkod / Qr Kod Tarayıcı Turnike
| Ürün adı: | Qr Kod Tarayıcı Turnike |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Çalışma Gerilimi: | AC220 / 110 ±10%V 50±10%HZ |
Otomatik Döner Turnike Güvenlik Kapıları
| Ürün adı: | Tripiyotlu turnike |
|---|---|
| Boyut: | 1200mm (U) * 300mm (G) * 980mm (Y) |
| Malzeme: | standart 304 paslanmaz çelik |
Stadyum/Spor Salonu/Sinema/Manzara Alanı İçin Qr Kod Barkod Bel Yüksekliği Turnike
| Ürün adı: | Qr Code Barkod Turnikesi |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Barkod Tarayıcı Turnike için Stadyum Bilet Yönetim Sistemi TDX - CT - IP Kontrol Cihazı
| Ürün Adı: | Turnike üzerinde bilet yönetim sistemleri |
|---|---|
| Turnike boyutu: | 1200*280*990mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Laboratuvar / Fabrika için 8 İnç LCD Monitör ESD Kapısı Paslanmaz Çelik Turnikeler
| Ürün adı: | esd turnike |
|---|---|
| izlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Trafik Otopark Güvenlik Bariyeri Kapısı Araç 24V DC Motor Rfid Okuyucu
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Çift Motorlu Tam Otomatik Açılır Kapanır Havaalanı Turnike bariyeri Kapı Mekanizması
| tip: | Çift motorlu kanatlı turnike |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Turnike Bariyer Kapısı İçin Biyometrik Devam Sistemi
| Parmak izi kapasitesi: | 1500 ADET |
|---|---|
| Kart Kapasitesi: | 10000 adet |
| Tip: | IP62 kutusuyla kaplı su geçirmez tip |
24 Aylık Garanti ve 1200*280*1000 mm Boyutlu Paslanmaz Çelik 304 ESD Döner Kapısı
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000 mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 70 ℃ |

