Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
900mm Geniş Kanal Giriş Bariyer Kapısı Kalabalık Kontrolü Otomatik Optik Çift Kanat
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Otomatik RFID LED Dedektörlü IP54 Suya Dayanıklı Yaya Güvenliği Giriş Bariyer Kapısı
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
|---|---|
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
Biyometrik 0.3s Hız Flap Turnike Kapısı LED Işık ile Dayanıklı Bakım
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Otel Simli Salıncak Hız Kapısı Turnike İç / Dış Mekan Su Geçirmez Bariyer Kapıları
| Ürün adı: | Salıncak Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg |
Müze için LED çift yönlü rfid turnike bariyer mekanizması kapısı
| Ürün adı: | Ofis binası müzesi için LED çift yönlü RFID flap bariyer mekanizması kapısı |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
Tek Girişli Tam Boy Turnike Manuel Mekanizma / Biyometrik Otomatik Elektrik
| Ürün Boyutu: | 3100 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Tek Girişli Tam Boy Turnike |
İnsan Vücudu ESD Test Cihazı ile Yüksek Güvenlikli 304 Paslanmaz Çelik Turnike Kapısı
| Uyumlu: | ESD Test Cihazı Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ürün Adı: | L İnsan Vücudu ile Turnike Kapısı ESD Test Cihazı |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
İçerideki Dışarıdaki ESD Dönüşü Elektronik Fabrikalarında Yürüyenleri Koruyor
| Uyumlu: | ESD Test Cihazı Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ürün Adı: | ESD dönüş tarzı |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
8 inç LCD Ekranı RFID Okuyucu Bilezi ve Ayak Pedalı ile ESD Ekipmanı
| Uyumlu: | ESD Test Cihazı Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ürün Adı: | Esd Ekipmanları |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
IR Sensörlü Yüksek Hızlı Çelik Çift yönlü süpermarket Turnike RFID Kart Okuyucu
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Net ağırlığı: | 75kg |

