Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Giriş Çıkış Dış Mekan Flap Bariyer Kapısı, Çıkış Katılımı için Otomatik Suya Dayanıklı Flap Bariyeri
| ad: | Dış Mekan Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Ofis Binası Yarım Yükseklik Döner Kapı
| Ürün Adı: | Tripiyotlu turnike |
|---|---|
| Boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Turnike kapısı termo Vücut Sıcaklığı 1080P görüntüleme kızılötesi kanat stili manuel kılavuz kapı
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüz Tanıma Ir Termometre Turnike Sayaç Bariyeri SUS304
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Çift Yönlü Yüz Tanıma Turnike Bariyer Sistemi 1200mm Uzunluk
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC 100~240 volt, 50/60HZ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
304 Paslanmaz Çelik ESD Kapısı Anti Statik Kontrol Aracı Esd Bilek Kayışı Test Cihazı
| Ürün Adı: | ESD test edici |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Ofis Binası İçin Yaya Yüz Tanıma Turnike Otomatik Çift Yönlü
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Spor Salonları İçin Çift Yönlü Yüksek Hızlı Turnike Güvenlik Kapıları 24V DC Fırçasız Motor
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | U1300*G200*Y1000mm |
Ofis Binası İçin Otomatik RFID Turnike Kapısı Yüz Tanıma Terminali
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | U1300*G200*Y1000mm |
Yüksek Hızlı Servo İnce Salıncak Bariyer Kapısı Spor Salonu Tam Boy Yüz Tanıma Sistemi
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS485/Röle Sinyali |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |

