Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
ESD Sayaç Sistemi ile Yüz Tanıma OEM ODM Güvenlik Turnike Kapısı Flap
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
İnsanlar Karşı Süzme Döner Kapı QR Kodu Giriş Lobisi için Döner
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 Communication Interface and 1-Way Operation Direction
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 1-Way |
SS304 Barkodlu Motorlu Turnike Bariyer Kapısı
| Başvuru: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
|---|---|
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
Hızlı Giriş Tek Şeritli ESD Kapısı İnternet Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
|---|---|
| İzlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Fabrika Girişi Parmak İzi Tarama Salıncak Bariyer Kapısı Anti Statik ESD Sarma Kayışı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Ofis Spor Salonu Sineması için OEM ODM Güvenlik Turnikelerini Taşınabilir 1.6metre Özelleştirin
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Otomatik Yürüyüşçü Hız Kapısı Metro İstasyonu için Çift Swing Flap Bariyer Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Paslanmaz Çelik Otomatik Kapı İki Yönlü Uzaktan Kontrol Güvenlik Döner Giriş Fiyat Giriş Kapısı Yürüyüşçü
| Erişim Kontrol Türü: | IC Kartı, RFID Kartı |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS485, RS-232 |
Dikey Güvenlik Otomatik olarak devre dışı bırakır Kontrolör RFID Kartı Açık Kargo Paslanmaz Çelik Özel Kapı
| Erişim Kontrol Türü: | RFID Kart, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, RS485, TCP/IP |

