Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Yüksek Güvenlik Hızlı Otomatik Sistemler Hızlı Kapılar İç ve Dış Büyük Geçit Yürüyen Kontrol
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*530*1000mm |
| Ürün Adı: | Otomatik Sistemler Hız Kapıları |
Terörle Mücadele Hidrolik Güvenlik Yol Engelleyici, Otel Girişi Yol Engelleyici Sistemi
| boyut: | Standart: L 2500* G 920* Y 760 mm, site durumuna göre özel uzunluk da olabilir |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP54 |
| Malzeme: | A3 çelik, pas önleyici boya |
RFID okuyucu barkod parmak izi ve ESD ile açılan kol kapısı tripod tuenstile
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | Çalışma ortamı: iç/dış mekan (çadır üstü) -10℃~70℃ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
İnsan Vücudu Kapsamlı ESD Test Ekipmanı Antistik Kontrol Aracı Esd Bilek Kemerleri Ayakkabı Testi
| Uyumlu: | Tripod Turnike Kapısı, Flap Turnike Kapısı, Salıncak Turnike Kapısı |
|---|---|
| Ürün Adı: | ESD Test Ekipmanı |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
8 Inch Screen Esd Tester With Wrist Strap Footwear Anti-Static Tester For Lab and Factory (Laboratuar ve Fabrika için 8 inç ekran Esd testi)
| Uyumlu: | Tripod Turnike Kapısı, Flap Turnike Kapısı, Salıncak Turnike Kapısı |
|---|---|
| Ürün Adı: | ESD Test Ekipmanı |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Dört Delikli Hafif Esd Güvenlik Ayakkabıları Anti Statik İş Ayakkabıları
| pedal boyutu: | (G) 400mmx (U) 420mmx (Y) 20mm |
|---|---|
| Sağ ayakkabı ayarı: | 0.01-1000MΩ, Doğruluk ±%5 |
| Ürün adı: | Otomatik Erişim Kontrolü Tripod ESD Turnike |
8 inç LCD Ekranı RFID Okuyucu Bilezi ve Ayak Pedalı ile ESD Ekipmanı
| Uyumlu: | ESD Test Cihazı Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ürün Adı: | Esd Ekipmanları |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Duvara Monte Anti Statik Esd Bilek Kayışı Denetleyicisi Fabrika Girişi İçin Stand Stili
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
SS304 Parmak İzi Otomatik Flap Bariyer RFID Sistemi Erişim Kontrolü
| Malzeme: | SS304 |
|---|---|
| Boyut: | 1400*200*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Akış hızları: | Dakikada 35 veya 40 kişi |
|---|---|
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |

