Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
İşyeri Giriş Tripod Turnike Kapısı Vücut Sıcaklığı Ölçümü ile Temassız Yüz Tanıma
| İşlemci: | Dörtlü Cortex-A17 işlemci, 1,8 GHz frekans |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android 5.1 |
| Uygulama modu: | Gate, duvara monte, masaüstü, zemine monte kurulum |
Otomatik Güvenlik Akıllı Flap Bariyer Kapısı ODM / OEM Geri Çekilebilir Kullanıcı Dostu
| ad: | Geri çekilebilir Kapak Bariyeri |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Standart Gümüş Salıncak Bariyer Kapısı Biletleme Sistemi 600mm Kol Uzunluğu
| Sıklık: | 50Hz veya 60Hz |
|---|---|
| Nem: | %0-95 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Metro İstasyonu / Stadyum / Üniversite için Geçiş Erişimi Otomatik Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Türü: | Tam otomatik |
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
Spor Salonu İçin İnce Yaya Hız Kapıları RFID QR Kodu NFC Kart Geçiş Kontrolü
| Çalışma ortamı: | iç / dış mekan, -10-70 derece |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
LED sayma fonksiyonlu giriş kontrollü yaya güvenlik salıncak kapısı
| Ürün adı: | LED sayma fonksiyonlu giriş kontrollü turnike salınımlı bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Otobüs veya tuvalet için bilezikli tam motorlu, dayanıklı, yüksek güvenlikli NFC turnike kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Bel Yüksek Kapıları Dış Mekan Suya Dayanıklı 304SS Yaya Kontrol Sistemi
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
İşletme Giriş ve Çıkış Seyircileri için Otomatik Bel Yüksekliği Flap Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | İşletme Giriş ve Çıkış Seyircileri için otomatik kanatlı bariyer turnike |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
Yüz ve Sıcaklık Tanıma QR Kod Güvenlik Salıncak Bariyeri
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |

