Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Park için Biyometrik RFID Otomatik Flap Bariyer Kapısı Yüksek Hızlı Özelleştirilmiş Boyut
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Kontrol modu: | Uzaktan Kumanda/ Parmak İzi/ Bilet/ Kart |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
Otel Yüz Tanıma Salıncak Bariyer Kapı İki Yönlü Bar Kod Giriş Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
60cm Geçiş Geniş Tripod Bariyer Kapısı Çift Taraflı TCP/IP Biyometrik Qr Kod Okuyucu
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Biyometrik Salıncak Bariyer Kapısı 0.6s Hız 40 Kişi/Dakika
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
| şerit genişliği: | 50cm, 60cm (veya Custom70-90cm) |
Bina için Güvenlik Yarı otomatik Tripod Bariyer Kapısı, Üç Metal Çubuk
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| Boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
RFID Barkod Yüz Tanıma Flap Bariyer Kapısı Yaya Erişim Kontrol Sistemi
| Öğe adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Kod Okuyucu Otomatik Kayar Kapı Açıcı ile Servo Motor Salıncak Bariyer Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
RFID Kart Okuyucu ile ESD Kapısı 8 Inch Screen Wrist Strap Tester
| Ekran boyutu: | 8 inç |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220 /110 V (AC) |
| Çalışma voltajı: | Giriş AC220V Çıktı DC12V |
Otomatik Kontrol Programı ile Tam Otomatik SS304 Tripod Kapısı Bariyeri
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Çift Yönlü Tripod Bariyer Kapısı Fabrika Erişim Kontrolü Güvenliği
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |

