Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Güvenlik Nöbetçi Kutusu, Taşınabilir Bekçi Evi Çevre Koruma
| Ürünün boyutu: | 2000*1800*2400 (özel) |
|---|---|
| Malzeme: | renk çelik |
| renk: | İsteğe bağlı |
Tren İstasyonu Çift Yönlü Güvenlik Erişim Kapıları / Tripod Erişim Sistemi
| Ev materyalleri: | Standart 304# paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | 600 mm içinde |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
Termal Kanal 900mm 0.6S Bel Yüksekliği Yaya Bariyeri
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
Yıkanabilir Temiz Oda ESD Takım Anti Statik Tozsuz Giysi
| izlemek: | 8 inç |
|---|---|
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
| Kontrol Yazılımı: | Mevcut |
Temiz oda Tulum Anti Statik ESD Tulum Giyim Üniforma Düzenli Güvenlik Giyim
| izlemek: | 8 inç |
|---|---|
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
| Kontrol Yazılımı: | Mevcut |
İnsan Vücudu Kapsamlı ESD Kapısı ESD Test Cihazı Antistatik Denetleyici Aracı
| Ürün adı: | İnsan Vücudu Kapsamlı ESD Test Cihazı |
|---|---|
| izlemek: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
AC100V-240V Güç Kaynağı ile Ağır Hizmet Tipi Tek/Çift Yönlü Flap Bariyeri
| Erişim Kontrolü: | Evet |
|---|---|
| Boyut: | Standart veya özelleştirilmiş |
| Yön: | Tek veya Çift yönlü |
Parmak İzi Tanıma ile Yüz Tanıma Bilet Bariyeri Tek / Çift Yönlü
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |
Süpermarket Çıkış / giriş yüksek hız ve kapı Erişim Kontrolü acele alarm fonksiyonu
| Ürün adı: | Ofis binası müzesi için LED çift yönlü RFID kanatlı bariyer mekanizması kapısı |
|---|---|
| çalışma voltajı:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
WIFI QR Kodu Parmak İzi Katılım Makinesi Yüz Tanıma Sıcaklık Tarayıcı
| Güç Kaynağı: | DC12V |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis/ Bina/Fabrika erişim kontrolü, Okul |
| İşlev: | QR kod modülü |

