Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Spor Mekanı için RFID Kart Otomatik Giriş Elektrikli Turnike Tren Turnike Bariyer Kapısı
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Full Automatic Speed Gate Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Sıklık: | 50~60Hz |
| Geçit genişliği: | 550mm-600mm |
Jetonlu veya Jetonlu Yarım Boy Turnike Genel Alan Giriş Çıkış Kapıları
| Kalem: | GAT-310 |
|---|---|
| sürüm: | yarı otomatik / tam otomatik |
| Brüt ağırlık: | 75kg |
Su geçirmez paslanmaz Salıncak Bariyer Kapısı, Yüzme Salonu salıncak kolu bariyeri
| Ürün adı: | Yüzme Salonu ve Fitness Salonu için su geçirmez paslanmaz salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Ofis Spor Salonu Sineması için OEM ODM Güvenlik Turnikelerini Taşınabilir 1.6metre Özelleştirin
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
RFID Yüz Tanıma Erişim Kontrolü ile Bi Yönlü Tripod Turnike Kapısı IP54
| Güç Kaynağı: | AC110~240V |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 30 ~ 40 kişi/dakika |
| Uygulama: | Kapalı veya dış mekan |
Otomatik RFID Okuyuculu Havaalanı / Metro / Yüzme Salonu Speed Gate Turnike
| Ürün adı: | Biyometrik Erişim Kontrolü Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Barkod Karekod Tripod Erişim Kontrol Turnikeleri
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Sona ermek: | Fırçalanmış Yüzey |
| Boyut: | L1200 x W280 x H1000mm |
Anti Tailgating SS316 Silindirik Salıncak Turnike RS485
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Süpermarket Tek yönlü El Salıncak Yürüyüşçü Döner Kapısı 90cm Uzun Kanal
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), iç ve dış mekan kulübeli |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Tip: | NO\NC\COM,Tam Otomatik |

