Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Hapishane İki Geçişli Turnike Kapısı Otomatik Cam Kapı Yüksek Güvenlik
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| ESD test edici: | LCD ekran ve yazılım (isteğe bağlı) |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
Uzaktan Kumanda Güvenlik Turnike Kapısı Ofisi Özel Logo Salıncak Bariyeri Fiyat
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Biometrik Erişim Kontrolü ile 90cm Geniş Swing Turnstile Kapısı
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
| Şerit Genişliği: | 90cm (veya özel 90~120cm) |
Smart Biometric Face Recognition Turnstile with RS485 TCP/IP Communication and 1-2 Year Warranty
| Boyut: | 1400*180*1000mm (l*w*h) |
|---|---|
| Ekran tipi: | Yüz ekran LCD ekran |
| şerit genişliği: | 55-130 cm |
Çift RFID Kart Okuyucu Tripod Turnike Kapısı, giriş kontrol çözümleri
| Ev materyalleri: | standart 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | ≤600 mm |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
Uygulama Kodu Tarayıcı Kontrollü Metro Turnike Döner Damla Tip Üç Kollu Bariyer Kapısı
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
RFID Biyometrik Barkod Hız Kapısı Turnike Qr Kodlu Geçiş Kontrol Sistemleri
| ürün boyutu: | 1500x120x1000H mm, (veya boyutu özelleştirin) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Geçit genişliği: | Seçenek için 600 ~ 900mm |
Termal Tarayıcı Yüz Tanıma Flap Bariyer Turnike
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Erişim Genişliği: | 60 cm veya ( 90 cm kişiye özel) |
QR kodlu kart okuyucu Yarım Boy Çift Yüz Tanıma Mekanizması tripod turnike zk
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
980mm Yükseklik Çift Yönlü Flap Bariyer Kapısı Güvenlik Metro Turnike
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

