Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Lobi Girişi İçin Otomatik Yaya ESD Kapısı LCD Tek Geçiş 3 Kol Turnike
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Yüksek Güvenlikli Optik Turnikeler Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Swing Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Yarım Yükseklik Giriş Ofis Binası Tripod Turnike Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| Ev materyalleri: | standart 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | 600 mm içinde |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
Dokunulmaz Handikap Turnike Silindir Otomatik Bariyer Kapısı 24V Fırça DC Motor
| Ürün adı: | Otomatik Swing Barrier |
|---|---|
| ürün boyutu: | sütun çapı 168 mm, yükseklik 1000 m |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Dış Güvenlik Evi için Çelik Güvenlik Gözcü Kutusu Kiosku
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200x1500x2400 (özelleştirilebilir) |
| Sıcaklık aralığı: | -15 ila 75 ° C |
Bina Süresi Seyirci Salıncak Kapısı Turnike, Swipe Kart Hız Kapısı Sistemleri
| Ürün adı: | Saat Seyirci Salıncak Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
Bagaj Alarmı Tripod Güvenlik Kapıları Yarı Otomatik CE Onaylı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
| ODM / OEM: | Kabul edilmiş |
Paslanmaz Çelik Otomatik Kapı Sistemi Parmak İzi RS485 Haberleşme Arayüzü
| Kutup malzemesi: | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Ürün adı: | Tek Kutuplu Salıncak Bariyer Kapısı |
| Mekanizma: | Fırçasız Motor/Servo Motor |
Metro için 3 / Daha Fazla Şerit Süresi Seyirci Otomatik Bilet Bariyeri Parmak İzi Okuyucu
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
|---|---|
| Tip: | Tam otomatik |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Lüks Taşınabilir Güvenlik Kulübesi 1500x2400mm Çelik Endüstriyel Tasarım
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1500x2400mm veya özelleştirilmiş |
| Sıcaklık aralığı: | -15 ila 75 ° C |

