Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
DC Fırçasız Motor Yaya güvenlik kapıları / tren istasyonu turnike Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Tek Girişli Tam Boy Turnike Manuel Mekanizma / Biyometrik Otomatik Elektrik
| Ürün Boyutu: | 3100 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Tek Girişli Tam Boy Turnike |
Yarım Yükseklik Taşınabilir Güvenlik Turnike Kapı Kilidi 304 SS, Rfid Para Alıcılı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Havaalanı için SS316 RS485 Biyometrik Yaya Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 2250 (U) * 1400 (G) * 1200 (Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
Anti Delme 0.6s Temperli Cam Tam Boy Turnike
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Android 8 İnç Yüz Tanıma Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
| Öğe adı: | Yüz Tanıma Turnike Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | İç ve Dış Mekan |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Lobi Erişim Kontrolü Bel Yüksekliği Turnike Şeffaf Kanatlı Optik Turnike Üreticileri
| Uygulama: | Ücret koleksiyonu, bilet istasyonu, ofis |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
Stadyum Açık IP62 için RFID Kart QR Kod Parmak İzi Yüz Tam Boy Turnikeler
| Ürün Boyutu: | 2400*1350*2260mm veya özel ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Otomatik Vücut Algılama Turnike Flap Bariyer 304 SS Yüz Tanıma RFID Okuyucu
| Kanat paneli: | Kırmızı / mavi / şeffaf / siyah renk |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Verim hızı: | Dakika başına 35 ~ 40 kişi |
Kart Okuyucu ESD Ayak Denetleyicisi ile Elektrikli Otomatik Dikey Tripod Turnike Kapısı
| Net ağırlığı: | 45kg |
|---|---|
| Kartı kaydırın: | İsteğe bağlı |
| Konut malzemesi: | 304 Paslanmaz çelik dikey turnike |

