Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 984 Ürünler.
Kart Okuyucu ESD Ayak Denetleyicisi ile Elektrikli Otomatik Dikey Tripod Turnike Kapısı
| Net ağırlığı: | 45kg |
|---|---|
| Kartı kaydırın: | İsteğe bağlı |
| Konut malzemesi: | 304 Paslanmaz çelik dikey turnike |
Metro Eğlence Parkı İçin Akıllı Otomatik Erişim Kontrol Turnikeleri Suya Dayanıklı IP54
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
Metro Güvenli İçin Dayanıklı Modern Turnike Bariyer Kapısı Suya Dayanıklı RFID
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*200*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik kanatlı bariyer turnike kapıları |
QR Kodu / NFC Turnike Bariyer Kapısı RFID Okuyucu AI Yüz Tanıma Turnikesi
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Spor Salonu için RS485 TCP IP Misafir Yönetimi Giriş Kapısı Mekan Turnike
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Anti Tailing parmak izi tam yüksekliği döner güvenlik döner
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
İnsanlar Karşı Süzme Döner Kapı QR Kodu Giriş Lobisi için Döner
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Mekanik Dönüştürme Tarzı Parmak izi okuyucu ile Elektrikli Baffle Kapı Dönüştürücü
| Renk: | Paslanmaz çelik fırçalanmış / toz kaplama |
|---|---|
| Geçit genişliği: | 600mm |
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
İçeride ve dışarda yayalar için hızlı şerit hızlı şerit yüz tanıma ile dönüştürücü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1400*300*1000mm |
| Ürün Adı: | Hızlı şerit döner |
Yürüyüşçü Erişim Kontrolü için Özelleştirilebilir Yüz Tanıma Swing Turnstile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Ürün Adı: | Yüz Tanıma Dönüştürücü |

