Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Yüksek Kalite ile Kapalı Paslanmaz Çelik Gövde Güvenlik Tripod Turnike
| Ürün adı: | Tripod Turnike kapısı |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*980mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Çift Yönlü Havalimanları Metro İstasyonu tek turnike, Otomatik Döner Kapı
| Boyut: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| paket: | 4 paket, 10CBM |
Paslanmaz Çelik Erişim Kontrol Sistemi Tripod Turnike Kapısı Yaya Hız Kapısı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Otobüs Terminali için IR Sensörlü Yarım Boy Flap Bariyer Kapısı İki Şeritli Turnike
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280/1480*370*1070mm |
304 SUS Otomatik Sistemler Barkod Okuyucu Tanımlamalı Turnikeler Speedlanes
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Akıllı Hız Turnike Güvenlik Kapıları Erişim Kontrolü Turnike Kapısı
| Ürün adı: | Akıllı Hızlı Turnike |
|---|---|
| İçin uygun: | Kapalı ve açık |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Spor Salonu Sinema Okulu için OEM ODM Güvenlik Turnike Kapısı Hız Salıncak Turnike Kapısını Özelleştirin
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
304 SUS RFID Kart QR Kodu Yüz Döner Turnike 90/120 Derece Tam Yükseklik Dış Mekan
| Ürün Boyutu: | 2400*1350*2260mm veya özel ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Tam Yükseklikte Geçiş Kontrolü Yüksek Güvenlikli Turnike Çift Yönlü Otomatik
| Ürün boyutu: | 2400*1350*2260mm veya özel ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Yüksek Güvenlikli Turnike |
Parmak İzi Yüz Tanıma Yüksek Güvenlikli Turnike Tam Yükseklik Dış Mekan IP62
| Ürün Boyutu: | 1500*1350*2260mm veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü: | Yüksek Güvenlikli Turnike |

