Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Parmak İzi Yüz Tarayıcı ile Metro Güvenlik Turnike Kapısı Üç Silindirli Kapalı Açık
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Barkod Tarayıcı ile Erişim Kontrolü Yüz Tanıma Turnike Suya Dayanıklı Dış Mekan
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
NFC Geçiş Giriş Kontrol Sistemli Çift Yönlü Döner Kapı Turnikesi
| İletişim: | RS485 İletişimi |
|---|---|
| Uygulama: | açık, otel, havaalanı |
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
Parmak İzi / Bilet / Kart Okuyuculu ESD Erişim Kontrolü Turnike RS485
| Koruma seviyesi: | IP54 |
|---|---|
| şerit genişliği: | 550~900mm |
| Ömür: | 5 milyon kez |
Yüksek End Çift Kanal Erişim Kontrolü Döner Kapı Tam Yükseklik Döner Kapı Dışarıya
| ürün boyutu: | 2250 (U) * 1400 (G) * 1200 (Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Manuel veya otomatik kontrol |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access control type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
Spor salonu QR ve barkod okuyucuyla kontrol turnuvası Swing Giriş Turnuvası Stadyum Erişim Kontrolü için
| Erişim Kontrol Türü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232 |
IP54 İç/Dış Mekan Tripod Turnike
| Ürün Adı: | Mifare Kart Tripod Turnikesi |
|---|---|
| Boyut: | 430*280*990mm |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
break
| Boyut: | 2760*1350*2350mm (özel boyut olabilir) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik / 202 Çelik / 316 Çelik |
| Paket: | 4 paket, 10CBM |
Ofis / Hastane Binası Otomatik Sistemler Turnikeler İçin Fırça Motorlu Flap Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Çalışma Gerilimi: | AC220±10%V 50±10%HZ |

