Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Çift Yönlü Tam Boy Turnikeler Havalimanları Metro İstasyonu Otomatik Döner Kapı
| Boyut: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | 4 paket, 10CBM |
LED Gösterge Erişim Kontrolü Tripod Turnike Kapısı / CE Bel Yüksekliği Turnikeler
| Uygulama: | Stadyum, pulic alan, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Metro Demiryolu Metrosu İçin Rfid Sistemi Hız Kapısı Turnike Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | Saat Seyirci Salıncak Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg / adet |
RFID Salıncak Bariyer Kapısı RFID Turnike uzun menzilli uzaktan kumanda
| Ürün adı: | İstasyon Havaalanları Hoverport için RFID salıncak bariyer kapısı uzun menzilli uzak uzaktan kumanda |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
IR Sensör Akıllı Kontrol Salıncak Bariyer Kapısı, Yarım Yükseklik otomatik sistem turnikeleri
| Ürünün boyutu: | ana direk: Φ168mm yükseklik: 1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304/316 paslanmaz çelik |
| tip: | Otomatik Salıncak Bariyer Kapısı |
Solenoid Kilitleme 90 Derece Döner Turnike Mekanizması
| Ürün Boyutu: | 210(U)* 135(G)* 225(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Özel Renkli Beyaz Erişim Kontrolü Turnikeler Hızlı Geçiş Swing Bariyer Hız Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut: | U1500*G120*Y1000mm |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Yüz Tanıma / RFID Erişim Kontrolü ile Hızlı Hızlı Güvenlik Flap Turnike Kapısı
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
RFID Kart QR Kodlu Yüksek Güvenlikli Tam Boy Turnike Kapıları
| Ürün boyutu: | 1500*1350*2260mm veya özel ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik veya 316 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Yüksek Güvenlikli Turnike |
Spor Fabrikası Banka Ofis Binası İçin Özelleştirilmiş Tripod Turnike Kapısı OEM
| ODM/OEM: | Kabul edilmiş |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |

