Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
1.8M Full High Turnstile with 304 Stainless Steel Construction and IP54 Protection for Secure Dual Lane Entry
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Görünür LED yüksek sürgülü camlı lüks Speedlane bariyer kanatlı kapı optik hızlı şerit turnike
| Cam çit yüksekliği: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, 1 m'den az |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü stil yüksek hızlı kapı |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
Kuyruk Önleyici Güvenlik RFID Okuyucu Yaya Flap Bariyeri, Bina Geçişi için elektronik turnikeler
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Çift Motorlu Tam Otomatik Açılır Kapanır Havaalanı Turnike bariyeri Kapı Mekanizması
| tip: | Çift motorlu kanatlı turnike |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Tuvalet Yüzme Havuzu Girişi Yarım Boy Jetonlu / Jetonlu Yarım Boy Turnikeler
| Uygulama: | Umumi tuvalet girişi, yüzme havuzu |
|---|---|
| Madeni para çapı: | 18mm ~ 30mm |
| Tip: | dikey stil daha küçük boyut |
RFID Bel Yüksekliği Parmak İzi bariyeri dışında en iyi satış otomatik tripod turnike / çocuk turnike
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Dijital Ekran SS304 Flap Gate Bariyer Anti Statik Turnike Test Sistemi
| İzlemek: | 4,3 inç |
|---|---|
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
| Kontrol yazılımı: | HAYIR |
Check Out Sayacı İçin Yüz Algılama SUS304 Salıncak Kapısı Turnike
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| şerit genişliği: | 60,90,110cm veya diğerleri |
| Boyut: | 1400*168*1000mm |
Yüksek Güvenlikli 304 Paslanmaz Çelik Anti-tutam Çocuklar Salıncak Bariyer Kapıları Özel Logo Rengi Mevcuttur
| ürünün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Ürün adı: | Çocuklar Salıncak Bariyer Kapıları |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Yüz Tanımalı RS485 Havalimanı Turnikeleri Otomatik Giriş Turnikeleri
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS485/Röle Sinyali |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |

