Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
DC12V / DC24V Tek / Çift Motorlu Paslanmaz Çelik 304/316 Metro Turnikesi
| Humidity: | 5%~95% |
|---|---|
| Type: | Single Or Double-motor |
| Product Name: | Subway Turnstile |
Park için Biyometrik RFID Otomatik Flap Bariyer Kapısı Yüksek Hızlı Özelleştirilmiş Boyut
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Kontrol modu: | Uzaktan Kumanda/ Parmak İzi/ Bilet/ Kart |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
Yüksek Hızlı Elektronik Hızlı Geçiş Turnike Güvenlik Temassız Metro Turnikesi Yüz ve Kart Çoklu Tanıma Özelliği
| Erişim Kontrol Türü: | Yüz Tanıma, RFID Kart, QR Kod, Parmak İzi |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
Güvenlik Kontrolü Paslanmaz Çelik RFID Kart Salıncak Turnike, Rfid Elektrikli Salıncak Kapısı
| Ürün adı: | RFID Kart Swing Turnike |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Net ağırlık: | 150kg/çift |
Cezaevi, Banka, Şantiye için 316/304 Paslanmaz Çelik Erişim Tam Boy Turnike
| Boyut: | 2060mm*W1200mm*H2300mm(özel boyut olabilir) |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| paket: | 4 paket, 10CBM |
Çift Yönlü Parmak İzi Turnike Güvenlik Kapıları Suya Dayanıklı IP54
| Ürün adı: | 304 SUS flap turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Ürünün boyutu: | 600 mm (U) * 300 mm (G) * 990 mm (Y) |
Yazılım Sdk / Giriş Turnike Güvenlik Kapıları ile Popüler 2D Qr Kod Flap Bariyer Kapısı
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Başvuru: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
| Uyumlu: | 2D kodu, QR kodu okuyucu, barkod sistemi |
Bilet yönetimi Barkod Okuyucu turnike giriş sistemleri
| Muhafaza malzemesi: | 304# Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | Geçiş genişliği: ≤600 mm |
| Tip: | Bilet turnikesi |
Ağır Akış Elektronik Flap Turnike Güvenlik Kapısı Bariyeri DC Fırçasız Motor
| Ürün büyüklüğü: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
| Başvuru: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
Sıcaklık Kontrollü 600mm Genişlik Metal Dedektörü Güvenlik Kapısından Geçin
| Metal algılama kapısının şekil boyutu: | 2220 H × 820 W × 550 (Derin) (mm) |
|---|---|
| Geçme oranı: | 60'dan fazla kişi/her dakika |
| Uygulama: | İç veya dış mekan (su geçirmez ürün) |

