Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Güvenlik DC Fırçasız motor biyometrik kapı erişim parmak izi turnikeler mekanizması kapısı
| Garanti: | 1 yıl ücretsiz garanti hizmeti |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Ürün adı: | Spor salonu için otomatik yarım turnike erişim kontrolü |
Kapı yaya erişim kontrolü RFID Arayüzü ile Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürünün boyutu: | ana direk: Φ168mm yükseklik: 1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304/316 Paslanmaz Çelik |
| Net ağırlık: | 85KG/takım |
Zaman Seyirci Yüz Tanıma Tripod Turnike Terminali RS232
| Ekran ekranı: | 8 inçlik LCD ekran |
|---|---|
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
Yüz Tanıma Erişimli 304 Paslanmaz Çelik Salıncak Turnike
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Türü: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
316/304 SUS Tam Boy Turnikeler, Liman Kontrollü Güvenlik Erişim Kapısı
| Boyut: | 1630 (L) * 1500 (G) * 2300 (Y) mm, özel boyut olabilir |
|---|---|
| Malzeme: | 304 |
| Tip: | Tek erişimli çift yönlü SUS Tam Boy Turnikeler |
Fitness için Lüks Şekil Hız Kapısı Güvenlik Yarım Boy Turnikeler
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | Balon+sandık |
50w Kapalı Açık Turnike Web Tabanlı IP Biyometrik Erişim Otomatik Güvenlik Kapıları
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 300 * 1000mm |
| Net ağırlık: | 80kg |
Sesli İstem ve alarm fonksiyonlu RFID Flap Bariyer turnike güvenlik kapısı
| Ürün adı: | Sesli Uyarı Fonksiyonu ve alarm fonksiyonu ile RFID kanatlı bariyer kapısı |
|---|---|
| break: | 30-40 kişi / dakika |
| Motor: | DC24V solenoid valf |
Otomatik Geçiş Kontrol Sistemi yüz tanıma sıcaklık göstergesi turnike
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
Kütüphane Sistemi için RFID Kart Okuyucu Flap Bariyer Kapısı Güvenlik Programlanabilir Turnikeler
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Uygulama: | yüz tanıma, bilet istasyonu, ofis vb. |

