Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
LCD Ekranlı ESD Bilek Kayışı / Ayakkabı Test Cihazı, Otomatik Turnike, Kart Okuyucu
| Pedal boyutu: | (G)400mmx(U)420mmx(Y)20mm |
|---|---|
| Doğru ayakkabı ayarı: | 750kΩ-35MΩ |
| Enstrüman Boyutları: | (G)166mmx(U)96mmx(Y)40mm |
Yaya bel yükseklik turnikeleri uzaktan kumandalı kablosuz alarm sistemi
| Ürün adı: | Yaya Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 300 * 1000mm |
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
Paslanmaz Çelik Elektrik kapısı turnike girişi Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemi
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0,6 saniye |
Okul, Otogar ve Spor Salonu İçin Dikey Rfid Kart Yarım Boy Turnikeler
| Ev materyalleri: | 304 # Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Geçiş Genişliği: | ≤600 mm |
| Ürün adı: | Yarım Boy Turnikeler |
CE ESD Testi En Küçük Hızlı Geçiş Salıncak Kapı Bariyeri DC Fırçasız Motor Hızı
| Başvuru: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Otomatik Kontrol Programı ile Tam Otomatik SS304 Tripod Kapısı Bariyeri
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Metro İstasyonu için IC / Kimlik kartı okuyuculu üç kollu Tripod Bariyer Kapısı RFID Turnike
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Uygulama: | toplu tuvalet, park, ofis binası, kulüp vb. |
| Net ağırlığı: | 65Kg |
Otogar, Sergi Salonu ve Havaalanı için LED Ekran Alarm Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Dikey Salınım Bariyeri |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Net ağırlık: | 120kg/çift |
Metro İstasyonu / Stadyum / Üniversite için Geçiş Erişimi Otomatik Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Türü: | Tam otomatik |
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
IC / Kimlik Kartı RFID Turnike Erişim Kontrolü Otomatik Flap Bariyer Kapısı
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
|---|---|
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
| Ürün adı: | Genişlik 900mm Çift Kanat Turnike |

