Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
NFC Okuyucu Salıncak Bariyer Turnike Banka Ofisi Metro Süpermarket Salıncak Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Akrilik Bariyer Şerit Hız Kapısı Turnikeler Led Aydınlatma Katı Dolap
| Ürün Boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
Metro İstasyonu Alışveriş Merkezi için Hızlı Hızlı Salıncak Bariyer Turnike 45persons / Min
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Office Gym 40 - 60p/M Portatif Turnikeler Geçit Yüz Tanıma Turnikesi
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Dış 60cm Flap Barrier Turnstile Parmak izi 2 Yol Erişim Kontrolü Giriş Çözümü
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
304 Paslanmaz Çelik Cam Döner Tam Yüksek Döner Çift Kanallar Spor Salonu Kapısı Kilitleme Sistemi Güvenlik Derecesi
| Ürün Boyutu: | 2350L*1350 G*2300 Y (MM) veya özel boyut |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Çift Erişimli Tam Boy Turnike |
Erişim Kontrolü tripod erişim sistemi, turnike girişi Parmak İzi Barkod Okuyucu ile
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Parmak İzi Tanıma ile Spor Salonu Acil Çıkış Salıncak Bariyer Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*180*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
DC12V / DC24V Tek / Çift Motorlu Paslanmaz Çelik 304/316 Metro Turnikesi
| Humidity: | 5%~95% |
|---|---|
| Type: | Single Or Double-motor |
| Product Name: | Subway Turnstile |
Park için Biyometrik RFID Otomatik Flap Bariyer Kapısı Yüksek Hızlı Özelleştirilmiş Boyut
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Kontrol modu: | Uzaktan Kumanda/ Parmak İzi/ Bilet/ Kart |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |

