Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security turnstile gate ] eşleşme 734 Ürünler.
Güvenlik girişi Flap Bariyer Kapısı / Parmak İzi tam boy turnikeler
| Ürün adı: | Güvenlik girişi RFID ve Parmak İzi uzaktan kumandasında kanatlı bariyer kapı bariyeri |
|---|---|
| break: | 30-40 kişi / dakika |
| Çalışma Hareketi: | DC24V solenoid valf |
IR geri çekilebilir kollu uzaktan kumandalı güvenlik kontrollü geçiş turnikeleri
| Ürün adı: | IR geri çekilebilir kollu uzaktan kumanda RFID Flap bariyer kapısı bariyeri |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| break: | 30-40 kişi / dakika |
İstasyon havaalanı ve Fitness Salonu için Hızlı Hızlı otomatik salıncak bariyer kapısı
| Ürün adı: | İstasyon havaalanı ve Fitness Salonu için Hızlı Hızlı otomatik salıncak bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Kızılötesi Işınlar RS485 Arayüzü ile 50HZ Erişim Kontrolü turnike güvenlik kapıları
| Ürün adı: | Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Aktarma: | Tamamen elektrikli mekanik |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Erişim Kontrol Sistemi İçin Güvenlik Bel Yüksekliği Turnike Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Parmak İzli Rfid Okuyucu Sürgülü Hız Kapısı Turnike
| Tip: | tek çekirdekli veya çift çekirdekli, yüksek hızlı kapı |
|---|---|
| Açık Stil: | Sürgülü cam engel |
| Uygulama: | havaalanı, ofis, otel, hastane girişi |
CE Yaya Güvenlik Kapıları İki Yönlü RFID Yüz Tanıma Tam Boy Turnike
| Ürün Boyutu: | 3100 (U) * 1500 (G) * 2250 (Y) mm |
|---|---|
| Uygulama: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
8 İnç LCD Ekran ESD Turnike Geçiş Sistemi, Ayak Pedalı ve Bileklik ile
| Boyut: | L1200/1400xw280xh1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Paslanmaz Çelik Hızlı Geçiş Turnikesi (RFID'li) 0.2s Bariyer Süresi
| İletişim arayüzü: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0.2s |
| Bariyer yakın saati: | 0.2s |
Okul / Otel İçin Kuyruk Önleyici Güvenlik Havaalanı Biyometrik Turnike Bariyeri Led Ekran
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

