Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security swing gate ] eşleşme 328 Ürünler.
Yüksek Hızlı Kaydırıcı Döner Kapı İçeri Kamera ve Android 8 inç Yüz Tanıma ile
| kontrol yolu: | Tam otomatik |
|---|---|
| Kızılötesi miktarı: | 8-12 Çift |
| Ürün Adı: | Hızlı Kapı Dönüştürücü |
Fitness için Lüks Şekil Hız Kapısı Güvenlik Yarım Boy Turnikeler
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | Balon+sandık |
Yarım Yükseklik Taşınabilir Güvenlik Turnike Kapı Kilidi 304 SS, Rfid Para Alıcılı
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
Dış Kapı İçin Yüksek Hızlı Güvenlik Bariyer Kapısı Otomatik Elektrik Dropbox Turnike
| Güç Kaynağı: | AC220V/110V |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
Yüz Tanıma Hız Bariyer Kapısı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
| ürün boyutu: | sütun çapı 168 mm; yükseklik 1000mm |
kızılötesi otomatik turnike mekanizması barkod okuyucu öğrenci erişimi için salıncak gizli kapı bariyeri
| ürün boyutu: | 1,5*1,5*2,4 metre |
|---|---|
| Malzeme: | Kanal çeliği |
| Ömür boyu: | 15 yıldan fazla |
Ofis Giriş Kontrolü İçin Akıllı RFID Kart Hız Kapısı Turnike
| Tip: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS485/Röle Sinyali |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Yaya erişim kontrolü için Bel Yüksek üç kollu makaralı kapı triop turnike kapısı
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Yürüyüşçü Erişim Kontrolü için Özelleştirilebilir Yüz Tanıma Swing Turnstile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Ürün Adı: | Yüz Tanıma Dönüştürücü |
Rfid Kapı Giriş Sistemi ile Yarım Yükseklik Prestij Güvenlik Flap Kapısı Çift Yönlü Akıllı Flap Turnike
| Ürün adı: | 304 SUS kapaklı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |

