Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security swing gate ] eşleşme 328 Ürünler.
Otel Simli Salıncak Hız Kapısı Turnike İç / Dış Mekan Su Geçirmez Bariyer Kapıları
| Ürün adı: | Salıncak Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg |
Ezilme önleyici otomatik kapı 2 yollu bariyer Yüksek hızlı optik yüz tanıma turnikeleri salıncak bariyer kapısı
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Jeton erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cihazı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200mm (U) *280mm (G) *1000mm (Y) |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
Kod Okuyucu Otomatik Kayar Kapı Açıcı ile Servo Motor Salıncak Bariyer Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Yüksek Sınıf Bina İçin Yüksek Güvenlikli Fırçasız DC20V Motor Salıncak Hız Kapısı Turnike
| Kalem: | Salıncak Hız Kapısı |
|---|---|
| ürünün boyutu: | 1400mm*200mmn*1000mm |
| Brüt ağırlık: | 120kg/takım |
Bina Fabrika Girişi Otomatik Hız Kapısı Turnike 240 Volt Altında
| ürün boyutu: | 1400 x 65 G x 1000 mm |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 80kg |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik / 316 paslanmaz çelik (özel) |
Metro İstasyonu / Stadyum / Üniversite için Geçiş Erişimi Otomatik Güvenlik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Türü: | Tam otomatik |
| ürün boyutu: | 1400*200*1000mm |
Yüksek Güvenlikli Fırçasız Hızlı Kapı Turnike
| Ürün adı: | Salıncak Hız Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik/316 paslanmaz çelik |
| Net ağırlık: | 70kg |
Yelkenli Şekilli Hız Kapısı Turnstile Erişim Güvenlik Kapısı Güvenlik Giriş & Eixt Kontrolü için
| Ürün adıKontrol yolu: | Çin Hız Kapısı |
|---|---|
| Kızılötesi miktarı: | 8-12 Çift uzunluğa bağlıdır |
| Türü: | Tam otomatik |
168mm İnce Silindirik Salıncak Bariyer Kapısı Akrilik Kol Barkod Hız Turnike Kapısı
| Oem: | OEM kol uzunluğu, özel logo, özel boyut |
|---|---|
| Kutup boyutu: | çap 168mm; yükseklik 1050mm |
| Geçit genişliği: | 530mm-830mm |
Çıkış İçin Yüksek Cam Bölme Optik Turnike Çift Kanallı Denetleyici Salıncak Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |

