Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security swing gate ] eşleşme 328 Ürünler.
Metro İstasyonu Alışveriş Merkezi için Hızlı Hızlı Salıncak Bariyer Turnike 45persons / Min
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Yüz Tanıma Erişimli 304 Paslanmaz Çelik Salıncak Turnike
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Türü: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
Su geçirmez İç ve Dış Yürüyüşçü Biometrik Erişim Kontrolü Döner Kapı Swing Barrier Yüz Tanıma Döner
| geçiş hızı: | 40 kişi / dakika |
|---|---|
| Tip: | Tek çekirdekli veya çift çekirdek (isteğe bağlı) |
| Kanal genişliği: | normal 60cm veya 90 (özel) |
dış mekan Yüz Tanıma Termometresi Kızılötesi Salıncak Kolu Bariyerler
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Esd Kart Okuyucu RS485 SUS304 90cm Kol Salıncak Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Salıncak kol uzunluğu: | 30-90cm |
CE Belgeli Led LOGO Tırmanma Karşıtı Salıncak Bariyer Kapısı Çift Kanallı
| Kanal genişliği: | 60/90/110 cm veya özel yapım |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC220V±10% 50HZ veya 60Hz |
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
SUS316 Standlı Salıncak Bariyer Kapısı, Zaman Devamlılığı Anti Çarpışma Fonksiyonu
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Dar Lobi Çift Motorlu Hız Kapısı Turnike Salıncak Bariyer Dijital Geçiş Kontrol Sistemi
| geçiş hızı: | 40 kişi/dak (normalde açık) |
|---|---|
| Ön LED ekran: | Özelleştirilebilir |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
Anti Jump Yüz Tanıma Turnike Spor Salonu Yüksek Hızlı Cam Salıncak Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
Yüksek Güvenlikli Optik Turnikeler Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Swing Bariyer Kapısı
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |

