Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security swing gate ] eşleşme 328 Ürünler.
CE Onaylı Hızlı Salıncak Bariyer Kapısı, RFID QR Kod Okuyucu ile
| Boyut: | 1200(U)*300(G)*1000(Y)MM |
|---|---|
| çalışma gücü: | AC 110V / 60HZ |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Yaya Trafiği Portatif giriş Salıncak Bariyer Kapısı
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüz Tanıma / RFID Erişim Kontrolü ile Hızlı Hızlı Güvenlik Flap Turnike Kapısı
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
IP54 Korumalı Yarım Boy Güvenlik Turnike Kapısı, Dakikada 30-40 Kişi Geçişi ve 550mm-600mm Geçiş Genişliği
| Geçit genişliği: | 550mm-600mm |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30-40 kişi/dk |
| Güç Kaynağı: | 220/110+ %10V (AC) |
Ofis Spor Salonu Sineması için OEM ODM Güvenlik Turnikelerini Taşınabilir 1.6metre Özelleştirin
| CE: | ONAYLI |
|---|---|
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
| Boyut: | direğin çapı 168mm, yüksekliği 1050mm |
Yüz Okuyucu TCP IP İletişim Barkodu ile Çift Yönlü Hız Kapısı Turnike
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Otobüs veya tuvalet için bilezikli tam motorlu, dayanıklı, yüksek güvenlikli NFC turnike kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Barkod rfid arayüzlü çift yönlü kanal elektrik güvenli kütüphane giriş turnikesi
| Kullanım Kapsamı: | Yerleşim Alanı, Park, Eğlence parkı; Okul; Oyun Merkezi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Otomatik Salıncak Hızlı Hızlı Kapı Turnike Erişimi Optik Qr Kod Okuyucu Kızılötesi Sensör
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
Havaalanı Güvenliği 40p M Swing Barrier Turnstile Yüz Tanıma
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |

