Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ security swing gate ] eşleşme 328 Ürünler.
Otomatik Yürüyüşçü Hız Kapısı Metro İstasyonu için Çift Swing Flap Bariyer Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
2D barkod bilet sistemi kapısı, rfid kartları tokatlamak turnike, deniz parkı için salıncak erişim kontrol turnike
| Tip: | Turnike barkod okuyucusu |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Boyut: | 1400 * 200 * 1000mm |
anaokulu Salıncak Bariyer Kapısı 600 - 900mm Geçiş genişliği çift yönlü ayarlanabilir
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Standart Gümüş Salıncak Bariyer Kapısı Biletleme Sistemi 600mm Kol Uzunluğu
| Sıklık: | 50Hz veya 60Hz |
|---|---|
| Nem: | %0-95 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Taşınabilir Swing Barrier Gate Yüz Tanıma QR Kodu RFID Erişim Kontrol Sistemi
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | L1400*G120*Y1000mm |
Spor Salonu Dikey 180cm Genişlik Salıncak Bariyer Kapısı Çift Hareket Kapısı
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
|---|---|
| Tip: | Tam otomatik |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Havaalanı Metrosu için Engelli Salıncak Bariyer Kapısı 304 Paslanmaz Çelik
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Parmak İzi Tanıma ile Spor Salonu Acil Çıkış Salıncak Bariyer Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*180*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
SS304 Kart Dağıtıcı Uzaktan Kumanda 0.2s Salıncak Bariyer Kapısı
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Süpermarket Tek yönlü El Salıncak Yürüyüşçü Döner Kapısı 90cm Uzun Kanal
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan (Barınak), iç ve dış mekan kulübeli |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Tip: | NO\NC\COM,Tam Otomatik |

