Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Okul için tam otomatik yüz tanıma dönüştürücü RFID kartı iki yönlü
| Lane: | Genişlik 600-900mm Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304/316 |
| Başvuru: | İç / Dış Mekan |
Metro Rfid Sistemli Korozyona Dayanıklı Döner Sayaç Biyometrik Erişim Tripod Turnike
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
Çıkış Biyometrik Yüz Turnike Giriş Sistemleri Yarım Boy Turnike RFID Kart Okuyucu
| Malzeme: | 1,5 mm kalınlığında 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| IR Sensörü: | 4-6 çift |
| Uygulama: | Sinema veya Fitness certer veya Otel veya Restoran giriş |
CE 120 Derece Dönme Tam / Yarım Yüksek Tek Kanallı Turnike Mekanizması Ağır Hizmet
| Ürün Boyutu: | 1500(U)*1500(G)*2250(Y) mm |
|---|---|
| Tip: | Tek Giriş |
| Uygulama: | Hapishane, fabrika, hükümet vb. |
Ofis Geçiş Kontrol Turnikeleri 60cm Geçiş Genişliği Flap Bariyer Turnikeleri
| Geçit genişliği: | 60cm |
|---|---|
| ürün boyutu: | 120x30x100(Y) cm |
| Yön: | çift yönlü (veya isteğe bağlı tek yönlü) |
Parmak İzi Tanıma ile Yüz Tanıma Bilet Bariyeri Tek / Çift Yönlü
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |
İspanyol canime için paslanmaz çelik tam otomatik bilet makinesi barkod tripod turnike
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| LCD ekran boyutu: | 7'' |
| Tip: | Tek Çekirdek, Yarı Otomatik veya Tam Otomatik Kontrol |
404 Not Found
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
Buzzer Alarm Fastlane Turnikeler Ofis İçin Fırçasız Servo Motorlu Parmak İzi Tarayıcı
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
LINUX Elektronik Seyirci Sistemi Akıllı Biyometrik Yüz Tanıma Erişim Kontrolü
| Boyut: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |

