Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ pedestrian security gates ] eşleşme 365 Ürünler.
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |
Yüzme Havuzu Girişi için Yarım Boy Jetonlu veya Jetonlu turnike giriş kapıları
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 420mm (U) * 330mm (G) * 1000mm (Y) |
| Paket boyutu: | 520mm (U) * 430mm (G) * 1100mm (Y) |
Atölye turnike giriş kapıları , Test Cihazı ile esd turnike güvenlik sistemleri
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Çift Motorlu Tam Otomatik Açılır Kapanır Havaalanı Turnike bariyeri Kapı Mekanizması
| tip: | Çift motorlu kanatlı turnike |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |
Lobi için 100mm Geniş İnce Salıncak Turnike Bariyeri Hızlı Geçiş Otomatik RFID Okuyucu
| Dolap Boyutu: | 1400mm (U) * 100mm (G) * 980mm (Y) |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 100~240 V(AC) |
| Geçit genişliği: | 750mm |
Dış 60cm Flap Barrier Turnstile Parmak izi 2 Yol Erişim Kontrolü Giriş Çözümü
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |
Akıllı Tripod Turnike Mekanizması HS Kodu Otomatik Erişim Metal Dedektörü
| Boyut: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 30 kişi/dk |
| Erişim Genişliği: | 550-600mm |
Biyometrik Parmak İzi RFID Turnike Ofis Binası Cam Turnike Kapı
| ürün boyutu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Paket boyutu: | 1280*370*1070mm |
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
Termal Tarayıcı Yüz Tanıma Flap Bariyer Turnike
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Erişim Genişliği: | 60 cm veya ( 90 cm kişiye özel) |
Çift Yönlü Yüz Tanıma Turnike Tek Çekirdekli Speedgate Tek Giriş / Çıkış
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| Net ağırlığı: | 65Kg |

