Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
2 Kanal Temassız Kızılötesi Anti Atlama Tripod Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, kalınlık 1,3 mm'den az değildir |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kol uzunluğu: | 510mm |
QR Kod Geçiş Kontrol Turnike Kapısı Tam Otomatik LED Tripod Bariyer Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
LED Ekran Tripod Turnike Kapısı Bel Yüksek TCP / IP Wiegand Rfid Erişimi Pcb Kartı
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Geçmek: | tek veya Çift yönlü geçiş |
| Kol uzunluğu: | 510mm |
60cm Geçiş Geniş Tripod Bariyer Kapısı Çift Taraflı TCP/IP Biyometrik Qr Kod Okuyucu
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
OEM Tripod Turnstile, 25-30 kişi/dakikada geçiş hızı 55-60cm Geçiş Genişi ve 1.2-1.5mm Çelik Kalınlığı
| Bariyer açık zamanı: | 0,4 sn |
|---|---|
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
| Çalışma yönü: | 2 yönlü |
Barkod RFID Sıcaklık Yüz Tanıma Tripod Turnike Kapısı
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
Yüz Tanıma Sensörleri ile Üçgen Döndürme 304 SS LED Tripod Turnike Kapısı
| İletişim: | RS485 İletişimi |
|---|---|
| geçiş hızı: | Dakikada 25-30 kişi |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Mekanizma Geçiş Kontrol Turnike Tripod Turnike Kapısı Barkod Okuyucu Giriş ve Çıkış
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Akıllı Tripod Turnike Mekanizması HS Kodu Otomatik Erişim Metal Dedektörü
| Boyut: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Geçiş hızı: | 30 kişi/dk |
| Erişim Genişliği: | 550-600mm |
500mm - 600mm Geçiş Genişliği Tripod Turnike Kapısı AC110 - 240V Güç Kaynağı
| Geçiş hızı: | 30 ~ 40 kişi/dakika |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304/316 |

