Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Para Alıcı / Sayaç Fonksiyonlu Geçiş Genişliği 600 MM Tam Otomatik Tripod Bariyer Kapısı
| Uygulama: | toplu tuvalet, park, ofis binası, kulüp vb. |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 65Kg |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Okuma Kartı Kontrollü Bel Yüksekliği Paslanmaz Çelik Otomatik Tripod Turnike Kapısı Sayaç Fonksiyonu
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 420mm (U) * 330mm (G) * 1000mm (Y) |
| Paket boyutu: | 520mm (U) * 430mm (G) * 1080mm (Y) |
Pasaj Spor Salonu Tren İstasyonu Turnike Kapısı Çoklu Giriş Kabul Edilebilir
| Ürün adı: | Spor Salonu için Tripod Turnike |
|---|---|
| Başvuru Yeri: | Spor salonu, eğlence parkı, stadyum, pulic alanı, ofis binası, kulüp vb. |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Kolay Kullanım Yüzme Havuzu / Spor Salonu Tripod Turnike Kapısı, Bilezik Okuyucu
| Ürün adı: | RFID Bilezik Tripod Turnike Kapısı |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Sinema Salonları İçin Suya Dayanıklı Açık Dikey Tripod Turnike Bel Yüksek RFID Kartı
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 420mm (U) * 330mm (G) * 1000mm (Y) |
| Paket boyutu: | 520mm (U) * 430mm (G) * 1080mm (Y) |
Yarı Otomatik Tripod Erişim Kontrolü Turnikeler Şok Emme Motoru Düşük Gürültü
| Ürün adı: | Erişim Kontrolü Tripod Turnike |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Kol genişliği: | 510 mm |
Kart / RFID Bileklik Elektronik Turnike Kapısı, yaya kapısı erişim kontrolü Özel
| Ürün adı: | RFID Bilezik Tripod Turnike Kapısı |
|---|---|
| Net ağırlık: | 65KG |
| Brüt ağırlık: | 70kg |
Barkod Karekod Tripod Erişim Kontrol Turnikeleri
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Sona ermek: | Fırçalanmış Yüzey |
| Boyut: | L1200 x W280 x H1000mm |
Açık kamu hizmetinde RFID otomatik makaralı döner hız kapısı turnike
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
|---|---|
| İletişim Portu: | RS485 ,TCP/IP |
| Passage Genişliği:: | ≤600 mm |
Giriş ve Çıkış Tripod Erişim Kontrolü Turnikeler IC Kimlik Kartı Parmak İzi Jeton ESD Test Cihazı
| Öğe adı: | Rekabetçi Fiyat Tripod Turnike |
|---|---|
| ev materyalleri: | 304 # Paslanmaz Çelik |
| çalışma voltajı: | AC220±10%V 50±10%HZ |

