Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Yüzme Havuzu Girişi için Yarım Boy Jetonlu veya Jetonlu turnike giriş kapıları
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
|---|---|
| ürün boyutu: | 420mm (U) * 330mm (G) * 1000mm (Y) |
| Paket boyutu: | 520mm (U) * 430mm (G) * 1100mm (Y) |
Güvenlik Entegre Tripod Turnike Kapısı Yüz Tanıma Erişim Kontrolü
| Ürün adı: | Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Turnike Kapısı |
|---|---|
| Tip: | üç kollu/ray turnike |
| ürünün boyutu: | 1200*200*1000mm |
HS döner biyometrik sayaç Metro Turnike uzaktan çalıştırma fonksiyonu
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
Avrupa Standartları Biyometrik Erişim Kontrolü Wiegand Yüz Tanıma ile Döner Kapı
| Ürün Boyutu: | 3100 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip: | Tek Girişli Tam Boy Turnike |
Yaya Tripod Turnike Kapısı Stadyum İçin Tam Otomatik Erişim Kontrolü 3 Kol
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
RFID Okuyucu ile Yarı Otomatik Tripod Turnike Kapısı Geçiş Kontrol Sistemi
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Çift Yönlü Tripod Bariyer Kapısı Fabrika Erişim Kontrolü Güvenliği
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Yürüyüşçü Üçpilik Döner Kapı Spor salonları için Yüksek Güvenlik Erişim Kontrolü
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Yüksek Güvenlik 110v Yürüyüşçü Turnstile Kapı Erişim Kontrolü Spor salonları için iki yol
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Güvenlik Kartı Tripod Turnike Kapısı Kapı Geçiş Kontrolü TCP/IP 12 Ay Garanti
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |

