Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
RFID Kart Okuyucu Güvenlik Stativ Döner Kapı Yarım Otomatik Erişim Kontrolü
| İletişim: | RS485 İletişimi |
|---|---|
| Uygulama: | açık, otel, havaalanı |
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
Tripod Yüz Tanıma Turnike Otomatik Giriş Güvenliği RFID Sayaç Kapısı
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
Akıllı Açılır Kol Tripod Turnike Rfid Kart Okuyucular ile HS Kod Mekanizması
| Ürün adı: | yarı otomatik veya tam otomatik Tip Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
Taşınabilir Tripod Turnike Kapısı Parmak İzi RS485 Paslanmaz Çelik Bariyer Kapısı
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
RFID Erişim Kontrolü Bırakma Kolu Kapısı Döner 3 Kollu Döner Tripod Turnike Kapısı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Kendi kendini kontrol eden alarmlı zaman katılımlı otomatik sistemler turnikeler
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| ev materyalleri: | Yurtiçi standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
110 Volt 510mm Kol 20W SS304 1 Metre Tripod Turnike Kapısı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, kalınlık 1,3 mm'den az değildir |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kol uzunluğu: | 510mm |
Yarım Yükseklik Güvenlik Tripod Turnike Kapısı Erişim Kontrolü QR Kodu RFID Kart Okuyucu
| Boyut: | 1200L*G280*Y1000mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | -10-70 derece |
| Geçmek: | İki yönlü geçiş |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |
Özelleştirilmiş Kart Kaydırma Otomatik Tripod Turnike 304 Paslanmaz Çelik CE Belgeli
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | tahta sandık |

