Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Gümüş Renkli TTripod Turnike Kapısı SUS Security Üç Metal Çubuk 110~240 V AC
| ODM/OEM: | Kabul edildi |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | tek yönlü, çift yönlü ayarlanabilir |
Stadyum için 110 volt tam otomatik Hs kodu tripod turnike barkod tarayıcı
| Kol uzunluğu: | 51cm |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -15°C~+75°C |
| Maksimum Erişim Genişliği: | 600mm |
Akıllı kontrol Tripod Turnike Kapısı / DC24V kontrollü erişim kapıları
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
RFID okuyucu erişim kontrolü Tripod Turnike Kapısı paslanmaz çelik turnike
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Paslanmaz çelikten sayaçlı biyometrik fonksiyonlu döner kapı tripod turnike
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
Otomatik para makinesi dijital sayaç Barkod tanımlama erişim kontrol sistemi fiyat tripod turnike
| Geçiş hızı: | 30kişi/dk |
|---|---|
| Çelik kalın: | 1,5 mm veya özel desgin |
| Erişim Kontrol Sistemi: | sayaç, parmak izi, nfc,zk okuyucu |
Turistik Alan, Müze, Sinema Girişi İçin Otomatik Barkod / Qr Kodlu Turnike Bilet Yönetim Sistemleri
| Ürün adı: | Bilet Yönetim Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Metro İstasyonu, Otobüs Terminali, Manzara, Sinema, Stadyum, Konser vb. |
| Tip: | Bilet Yönetim Sistemli Turnike Kapısı |
Çift RFID Kart Okuyucu Tripod Turnike Kapısı, giriş kontrol çözümleri
| Ev materyalleri: | standart 304 # paslanmaz çelik |
|---|---|
| Geçiş genişliği: | ≤600 mm |
| Geçiş Yönü: | çift yönlü veya tek (ayarlanabilir) |
CE Onaylı Alarm Geri Çekilebilir Flap Bariyer Kapısı, IR Sensörlü erişim kontrol bariyeri
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200/1400*280*990mm |
| Paket Boyutu: | 1280/1480*370*1070mm |
LED Yön Göstergesi Metro İstasyonu Erişim Kontrolü Ofis Binası için Flap Turnike
| Ürün adı: | kapak bariyer kapısı |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 990mm |
| Paket Boyutu: | 1280*370*1070mm |

