Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Biyometri Parmak İzi IC Kimlik Kartı Geçiş Kontrol Turnikeler 40 Kişi / Dak
| Ürün adı: | Geçiş Kontrollü Turnike / Flap Turnike |
|---|---|
| Ürün numarası: | GAT-201 |
| Brüt ağırlık: | 80KG/PC |
Yaya erişim kontrolü için Bel Yüksek üç kollu makaralı kapı triop turnike kapısı
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
Yüz Tanıma / RFID Erişim Kontrolü ile Hızlı Hızlı Güvenlik Flap Turnike Kapısı
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Paslanmaz Çelik Geri Çekilebilir Flap Bariyer Kapısı, Çift Yönlü Çoklu Erişim Kontrollü Turnikeler
| Ürün adı: | 304 SUS üç ayaklı turnike |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 980mm |
Stadyum Kulübü Otel Ofis Girişi İçin Akıllı Kaydırma Kartları Kontrollü Erişim Kapıları
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1200*300*1000mm |
| Net Ağırlık: | 80kg |
Laboratuvar / Fabrika için Kapalı Yaya ESD Erişim Turnike Kapısı IP54 SUS304 Malzeme
| Ürün Adı: | ESD Access Turnstile Kapısı |
|---|---|
| monitör: | 8 inç |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Statik Elektrik İçin Giriş Otomatik Bariyer Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri
| Ev materyalleri: | 304# Paslanmaz çelik |
|---|---|
| geçiş genişliği: | ≤ 600 mm |
| Çıkış sinyali: | standart Röle sinyali |
Temassız yüz algılama turnike / Wifi Kamera termometre göstergesi Saat Devam Erişim Kontrol Cihazı
| Ürün Boyutu: | 210(U)* 135(G)* 225(Y)CM |
|---|---|
| Malzeme: | 316/304 paslanmaz çelik |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu&Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test C |
Parmak İzi Tripod RFID Turnike Kapısı Geçiş Kontrol Turnike Sistemi
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Okul / Otel İçin Kuyruk Önleyici Güvenlik Havaalanı Biyometrik Turnike Bariyeri Led Ekran
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 * 280 * 980mm |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

