Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Tam Otomatik Paslanmaz Çelik Turnike Kapı Geçiş Turnikeleri 600mm Yüz Tanıma
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Metro Rfid Sistemli Korozyona Dayanıklı Döner Sayaç Biyometrik Erişim Tripod Turnike
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
Erişim Kontrol Sistemi Bel yüksekliği Tripod Turnike Kapısı Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Akıllı ve yönetim kontrolünde güvenlik solenoid tripodu Yarım Boy Turnikeler
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
304 SS Yaya Turnike Kapısı Yüzme Havuzu Güvenlik Kontrollü Kartlı
| ürün boyutu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | tahta sandık |
RFID Bel Yüksekliği Parmak İzi bariyeri dışında en iyi satış otomatik tripod turnike / çocuk turnike
| Geçit genişliği: | 600~900mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
Erişim Kontrolü Tam Yükseklik Dönerci Akıllı Sayım Paslanmaz Çelik Otobüs İstasyonu İçin
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Turnike Motorlu RFID kontrollü yarı otomatik tripod turnike mekanizması
| Çelik kalın: | 1,5 mm veya özel desgin |
|---|---|
| Üç haddelenmiş kol: | 51cm uzunluğunda |
| Tip: | Tam otomatik |
Turnike Bariyeri Elektronik Giriş Bilet Yönetimi Web Tabanlı Geçiş Kontrol Sistemi
| Ürün Adı: | Bilet Yönetim Sistemleri ile Turnike |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220~240 V(AC) |
| Yönlendirme: | Tek veya çift yönlü seçmeli |
NFC Okuyucu ile Dış Suya Giriş Kontrolü Turnike Kapısı 1.5mm Kalınlık
| Tip: | üç kollu / raylı turnike |
|---|---|
| Uygulama: | toplu tuvalet, park, ofis binası, kulüp vb. |
| Ürün adı: | 304 SUS otomatik üçlü turnike |

