Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Elektromanyetik Kilit Tripod Turnike Kapısı NFC Etiket Okuyucu Kontrol Bariyeri
| Boyut: | 420L*W340*H1000mm |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | -10-70 derece |
| Geçmek: | İki yönlü geçiş |
TCP / IP Haberleşme Jetonlu Turnike Yarım Boy Giriş Token Makina Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Paket: | tahta sandık |
Üç Rulo Turnike Bariyer Kapısı Otomatik Biletleme Erişim Sistemi 510mm Kol Genişliği
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Kalın 1.5mm TCP/IP akıllı erişim elektrik esd giriş nfc güvenlik sistemi ile tek bel yükseklik turnike
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| geçiş hızı: | 25~30 kişi / dak |
Tripod Erişim Kontrolü Turnike Kapısı / güvenlik yaya bariyeri kapısı
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200mm * 280mm * 980mm |
| Malzeme: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Okul için ESD Mechainsm Çift Yönlü Flap Bariyer Erişim Kontrol Sistemi
| Boyut: | L1200*G300*Y1000mm |
|---|---|
| ESD test edici: | LCD ekran ve yazılım (isteğe bağlı) |
| Geçiş hızı: | 40 kişi/dk |
304 Paslanmaz Çelik Flipper Bariyer Kapısı 1200x300x1000mm NFC RFID Erişim
| Güç kaynağını değiştirmek: | AC220 ±%10 V 50Hz veya AC110 ±%10 V 60Hz |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Boyut: | 1200 * 300 * 1000mm |
DC12v Turnike Erişim Kontrol Sistemi Üç Durum Göstergeli Bilek Kayışı Test Cihazı
| Aksesuarlar: | Bilek kayışı, sağ ve sol ayakkabı |
|---|---|
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), -10-50 ℃ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
SS304 Güvenlik Erişim Kontrolü Yönetimi Flap Barrier Gate Turnstile Güvenlik Kapısı Tren için
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
Otomatik Geçiş Kontrol Sistemi yüz tanıma sıcaklık göstergesi turnike
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |

