Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ tripod access system ] eşleşme 321 Ürünler.
Kart Okuyucu ESD Ayak Denetleyicisi ile Elektrikli Otomatik Dikey Tripod Turnike Kapısı
| Net ağırlığı: | 45kg |
|---|---|
| Kartı kaydırın: | İsteğe bağlı |
| Konut malzemesi: | 304 Paslanmaz çelik dikey turnike |
Kamu Lobisi İçin Özel Paslanmaz Çelik Tripod Turnike Kapısı Hız Kapısı Bariyeri
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kullanım: | Ofis, Otel, Kütüphane, Metro İstasyonu, vb. |
| Çalışma ortamı: | İç / Dış Mekan ( Barınak), İç Mekan |
RS485 600mm Geçiş Bileti Okuyucu Tripod Turnike Kapısı
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |
Zaman Seyirci Yüz Tanıma Tripod Turnike Terminali RS232
| Ekran ekranı: | 8 inçlik LCD ekran |
|---|---|
| Kimlik mesafesi: | 0.3-0.5 m |
| Görünüm malzemesi: | Alüminyum alaşımlı kasa, temperli cam panel |
Manyetik RS485 SS304 IP54 Erişim Kontrolü Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Üç kol uzunluğu: | 51cm |
| geçiş hızı: | 25~32 kişi / dakika |
Bagaj Alarmı Tripod Güvenlik Kapıları Yarı Otomatik CE Onaylı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
| ODM / OEM: | Kabul edilmiş |
Döner Bel Yüksek Turnike Açılır Kolu Turnike ESD Tripod SUS 304 Paslanmaz Çelik
| Net ağırlığı: | 45kg |
|---|---|
| Kartı kaydırın: | İsteğe bağlı |
| Konut malzemesi: | 304 Paslanmaz çelik dikey turnike |
Dikey Tripod Geçiş Kontrollü Turnikeler 420mm (L) * 330mm (G) * 990mm (Y)
| Ürün adı: | küçük boy turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Net ağırlığı: | 40kg |
Atölye turnike giriş kapıları , Test Cihazı ile esd turnike güvenlik sistemleri
| ürün boyutu: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 1000 mm (Y) |
|---|---|
| Uyumlu: | ESD test sistemi |
| İletişim limanı: | RS485, TCP/IP |
Metro İstasyonu İçin Çift Yönlü Ir Sensör Tripod Turnike Kapısı Bel Yüksekliği
| Uygulama: | Şirket, otel, havaalanı |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 110~240 V(AC) |
| Yön: | içeri veya dışarı veya iki yol |

