Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ swing gate turnstile ] eşleşme 419 Ürünler.
CE Belgeli Led LOGO Tırmanma Karşıtı Salıncak Bariyer Kapısı Çift Kanallı
| Kanal genişliği: | 60/90/110 cm veya özel yapım |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC220V±10% 50HZ veya 60Hz |
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
SUS316 Standlı Salıncak Bariyer Kapısı, Zaman Devamlılığı Anti Çarpışma Fonksiyonu
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -15°C-70°C |
| Geçen Genişlik: | 60~180cm |
Çok Fonksiyonlu Flap Turnike Kapısı Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Güvenlik Tarayıcı Kapısı
| Başvuru: | Ücret koleksiyonu, bilet istasyonu, ofis |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30~40 kişi / dak |
| Yön: | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
Tam Yükseklik Döner 550-600mm Geçit Genişi 30-40 kişi/dakikada
| Geçit genişliği: | 550mm-600mm |
|---|---|
| geçiş hızı: | 30-40 kişi/dk |
| Güç kaynağı: | 220, 110 V (AC) |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Akış hızları: | Dakikada 35 veya 40 kişi |
|---|---|
| Kayma hızı: | 0,6 Saniye |
| Güç kaynağı: | AC 100-240Volt |
Taşınabilir 90cm giriş kanalı optik salıncak Bariyer Kapısı / Ağır Trafik silindirik hız kapısı
| ürün boyutu: | yüksek 1000 mm, çap 168 mm |
|---|---|
| Uygulama: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yürüyüşçü Yüz Tanıma Sistemi Dönüş Kapısı
| Öğe Adı: | Yüz Tanıma Sistemi Turnikesi |
|---|---|
| Başvuru: | İç ve Dış Mekan |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Ofis Binası İçin Otomatik RFID Turnike Kapısı Yüz Tanıma Terminali
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dk |
|---|---|
| Yüz Bankası: | 20~30 bin adet |
| Boyut: | U1300*G200*Y1000mm |
Ücretsiz Yazılım ile Akıllı Mekanizma ESD Kapısı Biyometrik Tarayıcı Flap Turnike Kapısı
| ürün boyutu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Başvuru: | sağlık projeleri, otel, kantinler, hastaneler, ofis binaları, gümrükler, acenteler, turistik yerler, |
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
1 In 1 Out Otomatik Kapak Bariyeri NFC Erişim Kontrolü Turnike Kapısı Yüksek Hızlı Geçiş
| Uygulama: | Ofis\Okul\Havaalanı\Metro\Dış Mekan |
|---|---|
| Boyut: | 1200*280*1000mm |
| Güç Kaynağı: | AC100V-240V |

