Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 984 Ürünler.
AC100V-240V Güç Kaynağı ile Ağır Hizmet Tipi Tek/Çift Yönlü Flap Bariyeri
| Erişim Kontrolü: | Evet |
|---|---|
| Boyut: | Standart veya özelleştirilmiş |
| Yön: | Tek veya Çift yönlü |
Parmak İzi Tanıma ile Yüz Tanıma Bilet Bariyeri Tek / Çift Yönlü
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |
Süpermarket Çıkış / giriş yüksek hız ve kapı Erişim Kontrolü acele alarm fonksiyonu
| Ürün adı: | Ofis binası müzesi için LED çift yönlü RFID kanatlı bariyer mekanizması kapısı |
|---|---|
| çalışma voltajı:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para erişimi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Ci |
WIFI QR Kodu Parmak İzi Katılım Makinesi Yüz Tanıma Sıcaklık Tarayıcı
| Güç Kaynağı: | DC12V |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis/ Bina/Fabrika erişim kontrolü, Okul |
| İşlev: | QR kod modülü |
51cm Kol SUS304 IP54 ESD Kapısı Akıllı Yaya Bariyer Kapısı
| Ürün Adı: | Yürüyüşçü Engelli Kapısı |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 |
| Kontrol yazılımı: | - Evet. |
Android 8 IOs12 yüz tanıma erişim kontrol terminali Qr Kod Tarayıcı
| Güç kaynağı: | DC12V |
|---|---|
| Uygulama: | Ofis/Bina/Fabrika erişim kontrolü,Okul |
| fonksiyon: | QR kod modülü |
İtalyan Almanca İspanyolca Fransızca için USB2.0 Qr Code Face Termal Tarayıcı
| Yüz tanıma: | 20 bin yerel yüz veritabanı |
|---|---|
| USB girişi: | USB2.0 ve 2 mikro |
| Uygulama modu: | Kapı, duvara monte, masaüstü, zemine monte kurulum |
0.2s Yüz Tanıma Kızılötesi Termometre Hastane QR Kod Doğrulama Geçiş Tarayıcı
| Yüz tespiti: | 20 bin yerel yüz veri tabanı |
|---|---|
| USB bağlantı noktası: | USB2.0 ve 2 mikro |
| Uygulama modu: | Gate, duvara monte, masaüstü, zemine monte kurulum |
7 İnç IP66 Biyometrik Zaman Devamlı Makine Yüz Tanıma Terminali
| Yüz tespiti: | 20 bin yerel yüz veri tabanı |
|---|---|
| USB bağlantı noktası: | USB2.0 ve 2 mikro |
| Uygulama modu: | Gate, duvara monte, masaüstü, zemine monte kurulum |
Sıcaklık Kontrollü 600mm Genişlik Metal Dedektörü Güvenlik Kapısından Geçin
| Metal algılama kapısının şekil boyutu: | 2220 H × 820 W × 550 (Derin) (mm) |
|---|---|
| Geçme oranı: | 60'dan fazla kişi/her dakika |
| Uygulama: | İç veya dış mekan (su geçirmez ürün) |

