Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Döner kapı Güvenlik yaya kontrolünde optik tripod turnike kapısı
| Uyumlu: | RFID Okuyucu ve Parmak İzi Okuyucu, Madeni para girişi, QR kod okuyucu, Barkod Sistemi, ESD Test Cih |
|---|---|
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
| Geçiş genişliği: | 600mm |
Biyometrik Erişim Kontrolü Flap Bariyeri, Kütüphane / Tiyatro için Tam Otomatik Bariyer Kapısı
| İsim: | Kütüphane için Bariyer Kapısı |
|---|---|
| ürün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Giriş Çıkış Dış Mekan Flap Bariyer Kapısı, Çıkış Katılımı için Otomatik Suya Dayanıklı Flap Bariyeri
| ad: | Dış Mekan Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1400/1200*280*980mm |
| Paket Boyutu: | 1480/1280*370*1070mm |
Ofis Hız Çizgesi Döner Kart Parmak Yüz QR Kodu Zaman Katılım Güvenlik Kontrolü
| Türü: | Tek Çekirdek ve Çift Çekirdek, Yüksek SPPED GATE |
|---|---|
| Boyut: | U1200*G200*Y1000mm |
| İletişim: | RS485 TCP/IP |
Yüz Tarama Tripod Turnike Kapısı
| tanımlama hızı: | Yüz algılama ve izleme 20 ms |
|---|---|
| Kimlik yüksekliği: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand formatı: | 26/34 |
Konut Topluluğu İçin Alarm Fonksiyonlu Kızılötesi Işınlar Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Elektronik Salıncak Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Uygulama: | kapalı & açık |
| Ürünün boyutu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Led Işık RFID Güvenlik Erişimi Yaya GüvenliğiSwing Kapısı Kızılötesi Salıncak Kapısı Bariyeri
| Ürün Adı: | Yaya salınım bariyeri |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı ve açık |
| ürün boyutu: | 1400*280*1000mm |
7 İnç Monitör Güvenlik Sistemleri Biyometrik Yüz Tanıma Kamerası RFID Okuyucu
| Yüz tespiti: | 20 bin yerel yüz veri tabanı |
|---|---|
| USB bağlantı noktası: | USB2.0 ve 2 mikro |
| Uygulama modu: | Gate, duvara monte, masaüstü, zemine monte kurulum |
Açık ve Kapalı IC Kimlik Kartı Erişim Kontrolü Boyalı Salıncak Kapısı, Yüksek Sınıf Salıncak Kapısı
| Öğe adı: | Boyalı Salıncak Kapısı |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Ambalaj bilgileri: | karton + tahta sandık/sandık |
Vücut Sıcaklığını Ölçen Yüz Tanıma Turnike 3d Kameralı Dijital Fotoselli Biyometri Zaman Devamlılığı
| Yüz tespiti: | 20 bin yerel yüz veri tabanı |
|---|---|
| USB bağlantı noktası: | USB2.0 ve 2 mikro |
| Uygulama modu: | Gate, duvara monte, masaüstü, zemine monte kurulum |

