Tüm ürünler
-
güvenlik turnike kapısı
-
Tam Boy Turnike
-
Yüz Tanıma Turnike
-
kapak bariyer kapısı
-
Salıncak Bariyer Kapısı
-
Barkod Tarayıcı Turnike
-
Güvenlik Görevlisi Evi
-
ESD Kapısı
-
Geçiş Kontrol Turnikeleri
-
Tripod Turnike Kapısı
-
Yarım Boy Turnikeler
-
RFID Turnike
-
hızlı kapı turnike
-
Turnike Güvenlik Sistemleri
-
Parmak İzi Turnike
-
Jetonlu Turnike
-
Metro Turnike
-
Bilet Yönetim Sistemleri
-
Araba Tekerlek Kilidi
-
Otopark Kilidi
-
Park Bariyeri
-
Alex Wong, FilipinlerKaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetler. -
Asif Khan Bahreyn'deGoldantell bir Altın tedarikçisidir, satın alma için bana çok zaman kazandırın! -
Ahmed Al-Farsi BAE'deYüz tanıma turniketleri kiracıları etkiledi. Giriş kartlarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize oldu. Mühendisler Eid'de bile çalıştılar. -
Klara Müller AlmancaHassas kapılar montaj robotları ile senkronize, Alman özellikli döner kapılar, Çin hızı, 18 ay içinde sıfır garanti talepleri -
Michael Fusco ABD'deMerhaba Charlene, kargoyu aldık! Mühendisimiz bariyerleri test etti, hepsi çok iyi çalışıyor! Şimdi, yeni bir sipariş vermek istiyorum!
anahtar kelimeler [ stainless steel turnstiles ] eşleşme 969 Ürünler.
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 and RS485 Communication Interface and 2-Way Operation Direction
| Access control: | RFID Card, IC, ID card, barcode |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
1400x300x1000mm Kabinesi ve DC12V Güç kaynağı ile Yüksek Güvenlik Optik Döner Hız Kapısı
| Erişim Kontrol Türü: | RFID kartı, QR kodu |
|---|---|
| Bariyer açık zamanı: | 0,2 sn |
| İletişim Arayüzü: | RS-232, Rs485 |
Yaya bel yükseklik turnikeleri uzaktan kumandalı kablosuz alarm sistemi
| Ürün adı: | Yaya Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Ürünün boyutu: | 1200 * 300 * 1000mm |
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
Sayaç sistemi QR kodu / Barkod okuyucu ile otobüs istasyonu RFID Turnike Flap Bariyer Kapısı
| Ürün adı: | Sayaç sistemi ve QR kodu / Barkod okuyuculu otobüs istasyonu RFID Flap Bariyer Kapısı |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi:: | AC220 ±% 10 V 50 ±% 10 HZ |
| Brüt ağırlık: | 90kg |
Kızılötesi İndüksiyonlu Süpermarket Çift Yönlü Turnike Giriş Sistemleri
| Ürün adı: | Sesli ve ışıklı alarm istemi işlevlerine sahip süpermarket salıncaklı bariyer kapısı |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoid valf |
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
Fabrika istasyonu için tüm elektrikli mekanik döner tripodHalf Yükseklik Turnike kapısı
| Motor: | DC24V solenoid valf |
|---|---|
| Ev materyalleri: | yerli standart 304 # paslanmaz çelik |
| Açılış/kapanış zamanı: | 0.2 saniye |
RFID Tripod Turnike Kapı Mekanizması, Paslanmaz Çelik giriş güvenlik sistemleri
| Ürün adı: | üç ayaklı turnike |
|---|---|
| boyut: | 1200 mm (U) * 280 mm (G) * 980 mm (Y) |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Üniversite kanalı için açık elektromanyetik turnike mekanizması tarayıcı kodu qr kapı
| IP: | 54 |
|---|---|
| Yön: | Çift yönlü Ayarlanabilir |
| Kanat paneli: | akrilik malzeme, isteğe bağlı renk |
IP65 Tam Vücut Salıncak Kapısı Turnike Emv Dış Mekan / İç Mekan İçin Temassız Kart Okuyucu
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | güvenlik salıncak bariyer turnike kapıları |
| İletişim: | RS485 veya TCP/IP |
304 Paslanmaz Çelik Yüz Tanıma Turnike Güvenlik Sistemi 600mm Geçiş Genişliği
| Ürün adı: | Flap bariyeri, Flap Tipi Turnike |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, (veya özel 316) |
| Boyut: | U1200xG280xY1000mm |

